Murat Gerenli’den Kaymakam’a ziyaret
Belediye Başkanlığına Yusuf Pişkinoğlu vekalet ediyor
TEMA Vakfı öğrencilerle ağaç dikti
İlkbahar Masa Tenisi Turnuvası yapıldı
Bu haber 15 Mayıs 2018, Salı 09:20 tarihinde eklendi. 776 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Necati Kayhan Zorunlu Belgesel Semineri düzenlenecek

TÜFAD Kırklareli Başkanı Baki Koçer, 1 Haziran Cuma günü Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde Necati Kayhan Zorunlu Belgesel Semineri düzenleneceğini belirtti.
Necati Kayhan Zorunlu Belgesel Semineri düzenlenecek  

TÜFAD Kırklareli Yönetim Kurulu Başkanı Koçer yaptığı açıklamada “Kırklareli TÜFAD Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Kırklareli Şubesi değerli meslektaşlarımıza önemle duyurulur: TFF TÜFAD işbirliğiyle düzenlenen 2 yılda bir yapılan Zorunlu Bölgesel Semineri ilimizde 1 Haziran 2018 Cuma günü yapılacaktır. Meslektaşlarımızın kazanılmış çalışma hakkını elde etmek için Zorunlu Bölgesel Seminerine katılmaları zorunludur. Katılmayan Hocalarımıza 2 yıl çalışma izni verilmeyecektir. Seminere katılım TÜFAD.tr.org’tan başvuru yapılacak. Katılım günü başvurusu ve ödeme makbuzu başlamadan yoklama ve seminer sonu yoklaması TFF Eğitimcisi tarafından yapılacak ve seminer bitişi internet çıktısını Eğitimci Hoca alıp Federasyona bildirecek. Değerli meslektaşlarımızın çalışma haklarını kazanmaları için 2 yılda bir gün seminere katılmak mecburiyetindedir. Seminere PRO Lisans hariç diğer lisans sahipleri katılma mecburiyetinde. Seminer Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde saat 11.00’de ilimiz ve bölgemiz sporuna yıllardır hizmet eden değerli hocamız Necati Kayhan Zorunlu Belgesel Semineri Sporculuk Antrenörlülük ve Kulüp Başkanlığı sporun her alanında hizmet sunan değerli hocamıza saygı ve sevgilerimizle” dedi.

Haber Merkezi

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek