Murat Gerenli’den Kaymakam’a ziyaret
Belediye Başkanlığına Yusuf Pişkinoğlu vekalet ediyor
TEMA Vakfı öğrencilerle ağaç dikti
İlkbahar Masa Tenisi Turnuvası yapıldı
Bu haber 15 Mayıs 2018, Salı 09:17 tarihinde eklendi. 584 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ocakbaşı Sohbetinde Gagauzlar anlatıldı

Türk Ocakları Derneği Lüleburgaz Şubesi’nde bu haftaki ocakbaşı sohbetinde Kırklareli Üniversitesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Bülent Hünerli’nin konuşmacı olarak katılımıyla “ GAYR-I MÜSLİM TÜRKLER (GAGAUZLAR) ” konusu işlendi.
Ocakbaşı Sohbetinde Gagauzlar anlatıldı  

Program, Türk Ocakları Derneği Lüleburgaz Şubesi Başkanı Emrah Gültekin’in açılış konuşmasının ardından, Yard. Doç. Dr. Bülent Hünerli’nin “ Gayr-I Müslim Türkler (GAGAUZLAR) ” sohbetiyle devam etti. 

Türk Ocakları Derneği Lüleburgaz Şubesi Başkanı Emrah Gültekin tarafından verilen teşekkür belgesi ve şeref defterinin imzalanmasının ardından program sona erdi.

Haber Merkezi

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek