MHP’den gazetemize ziyaret
Bektaş Yavuz’a THK’dan plaket
22 umreci kutsal topraklara yola çıktı
Öder ailesinin acı günü
Bu haber 16 Nisan 2018, Pazartesi 09:18 tarihinde eklendi. 261 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Öğrenciler TEMA ile fidan dikti

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu öğretmen ve öğrencileri TEMA Vakfı Lüleburgaz Örgütü ile işbirliği içerisinde doğayı korumak, yeşil’e yeşil katmak amacı ile fidan dikim etkinliği düzenledi.
Öğrenciler TEMA ile fidan dikti  

Eskitaşlı Köyünde gerçekleştirilen etkinlikte fidan çukurları köy muhtarı Selami Tezcan tarafından açıldı. Etkinlik 2/A, 2/B ve 3/C sınıfı öğrencileri ve sınıf öğretmenleri Tuğba Kutlu,Şengül Orlu ve İlker Selen ‘in katılımı ile büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirildi.

Fidan dikimine toplam 88 öğrencinin yanı sıra 25 veli katıldı. 50 adet Dışbudak, 50 adet Badem fidanı dikildi.
Fidan dikiminin tamamlanmasından sonra fidanlara can suyu verildi. Mıntıka temizliği yapıldıktan sonra etkinliğe son verildi.
TEMA Vakfı Lüleburgaz Sorumlusu Vicdan Aladağ, etkinliğin gerçekleşmesine katkı veren Okul Müdürü Orhan Kılıç’a, etkinliğe katılan öğretmenlere, öğrencilere, Köyün Muhtarı Selami Tezcan’a ve TEMA Gönüllüleri Resül Çokan ile Mustafaremzi Gökmen ’e teşekkürlerini iletti.

Gökhan KAN

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Uzmanındanal.com ---Yeni neslin alışveriş tercihi--