Pencereden düşerek ölen bebek toprağa verildi
Kahvaltı sofrası etkinlikleri tamamlandı
Belediye çalışanlarına yüksekte çalışma sertifikaları verildi
Trakya’nın ilk ağrı merkezi Lüleburgaz’da açıldı
Bu haber 02 Aralık 2017, Cumartesi 09:19 tarihinde eklendi. 1319 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP’de nefesler tutuldu

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı Kongresi 3 Aralık 2017 Pazar günü olarak (yarın) yapılacak.
CHP’de nefesler tutuldu

Lüleburgaz Fatih Caddesi eski Cine Plaza yanında bulunan Şölen Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Kongre saat 10.00’da başlayacak.

4 ilçe başkanının mücadele edeceği Kongre’de 420 delege oy kullanacak.

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı seçimlerinde mevcut ilçe başkanı Özgür Kaya ile birlikte  2007-2009 tarihlerinde CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nı yapan Zeki Akın, 2013-2015 tarihlerinde CHP  Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nı yapan Alaaddin Güncer ve 2014 yılında CHP Lüleburgaz Belediye Meclis Üyesi seçilen Şeref Dinçer CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı olmak için mücadele verecek.

Mevcut ilçe başkanı Uluslar arası İlişkiler Mezunu olan Müteahhit Özgür Kaya eski Milletvekili Tansel Barış’ın,  Avukat Alaaddin Güncer Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, CHP Kırklareli İl Başkanı Ünal Başkur, CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu’nun, İnşaat Mühendisi Şeref Dinçer- CHP Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan, Kristal İş ve Petrol İş’in desteğini,  Emekli Zeki Akın ise partinin Kırsaçlıları kabul edilen en yaşlı üyelerinin desteğini alıyor ve delegeler tarafından çok seviliyor.

Haber Merkezi

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Uzmanındanal.com ---Yeni neslin alışveriş tercihi--