İstismardan tutuklandı
‘Kürklü Kanatlı Hayvanlar Festivali’ düzenlenecek
Demirköy Fatih Dökümhanesini Ziyaret Etti
DK Danışmalık törenle açıldı
Bu haber 07 Eylül 2012, Cuma 09:11 tarihinde eklendi. 3534 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Lüleburgaz Belediyesi’nden burs

Lüleburgaz Belediyesi’nden yapılan açıklamada, önlisan, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine burs verileceği bildirildi.
Lüleburgaz Belediyesi’nden burs
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, “Amacımız, bürokrasi çarkı içinde işlem ve eylemleri uzatmak değildir. Öğrencilerimizin arasında objektif bir değerlendirme yaparak, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşarak en kısa sürede işlemleri sonuçlandırmaktır. Bu durumun öğrencilerimiz, velilerimiz, kamuoyunun v kamu vicdanının akıllarda soru işareti bırakmaması amacıyla açık, şeffaf, hesap verilebilir bir yönetim anlayışını benimsedik” dedi.
Halebak, başvuruların 24 Eylül tarihinde son bulacağını belirtirken, başvuru yapan öğrencilerden kriterlere uygun olanların burs alma hakkını elde edeceğini ifade etti. Ömer MUTLU
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Uzmanındanal.com ---Yeni neslin alışveriş tercihi--